Upravit stránku

BV2

Vanová zástěna oboustranně otevíratelná s pevnou částí

Tuto vanovou zástěnu pro nás navrhlo italské studio FORESEE DESIGN v čele s Pietem Billekensem, se kterým jsme pracovali i při navrhování oblíbené řady HITECH LINE. Mysleli jsme i na vaši bezpečnost a pohodlí - proto je vanová zástěna vyrobená z bezpečnostního skla s povrchovou vrstvou RothETC.

BV2
Profil zástěnyOtevřená zástěnaPolička s háčkemMadlo zástěnyVzpěra zástěnyDetail háčkuBVP2 - nákres
 • Typy
  TypObjednací čísloŠířka (c2)OrientaceProfilZpůsob dodáníŠířka (c1)VýplňInstalační rozměr (y)Výška (h)Cena bez DPH
  BV2 /900290-9000000-00-02 430 Levá Brillant O 450-460 Transparent 880–890 1500 mm 9 240 Kč

  *h - výška sprchového koutu včetně kotvících elementů

  ZPŮSOB DODÁNÍ:
  S - zboží SKLADEM  - dodání v nejbližším možném termínu
  O - zboží na OBJEDNÁVKU - termín dodání by neměl přesáhnout  14 pracovních dnů
  Z - zboží na ZAKÁZKU - termín dodání by neměl přesáhnout 30 pracovních dnů

  POZOR: Nominální rozměry sprchových stěn jsou určeny pro INSTALACI NA VANIČKU a montují se vždy s odsazením od kraje vaničky. Při INSTALACI NA DLAŽBU tak hrozí, že rozměr sprchové zástěny bude menší, než změřená šířka dlažby. Je třeba se řídit tabulkami rozměrů uvedených v souboru "TECHNICKÁ SPECIFIKACE", který je u produktů k dispozici ke stažení.
 • Ke stažení

  Soubory ke stažení

Výhody vanové zástěny

 • Všechna skla vanové zástěny jsou bezpečnostní a jsou opatřena povrchovou úpravou RothETC. Jedná se o nejnovější nanotechnologii, která zabraňuje usazování nečistot, mastnot a vodního kamene. Voda stéká po skle tak dokonale, že jej téměř nemusíte čistit.
 • Vanová zástěna je vyrobená z 5 mm bezpečnostního skla, které je velmi pevné a odolné.
 • Pevná část zástěny nese praktickou poličku z vnitřní strany a protilehlý háček na oděv nebo ručník zvenčí. Zástěna má oboustranné otevírání.

Tato vanová zástěna je vhodná k asymetrické vaně ACTIVA NEO, kterou také navrhlo studio FORESEE DESIGN. Pokud si při koupeli i sprchování chcete dopřát skutečné pohodlí, doporučujeme vám tuto vanu s integrovaným multifunkčním sedátkem, které po sklopení funguje jako pohodlná opěrka zad.