Upravit stránku

GDN2+UB

Dvoukřídlé sprchové dveře pro instalaci do niky, nebo pro kombinaci s pevnou stěnou UB

Bezrámové dvoukřídlé dveře jsou vhodné jak pro instalaci do niky, tak pro kombinaci s pevnou stěnou UB. Subtilní hliníkové profily BRILLANT jsou odolné proti korozi, speciální profily Easy Install zajistí pevné spojení stěny a skla. Dvoukřídlé otevírací dveře vám poskytují opravdu velkorysý vstupní prostor. Výplň z bezpečnostního skla je ošetřena povrchovou vrstvou RothETC.

GDN2+UB
Vysoce designové madlo v úpravě ChromVzpěra zajišťující stabilituTěsnicí silikonový praporek zamezující úniku vodyVzpěra zajišťující stabilituUB_GDN2 - nákresChromovaný závěs v poloze otevřenoGDN2GDN2 - nákresProfil Easy Install bez vloženého sklaUpevněný profil Easy Install včetně krycího profiluPodlahová lišta v provedení chromPanty s vačkovým mechanismem - otevřenéVýplň bezpečnostních skel TransparentZávěsy v povrchové úpravě chrom při zavřeníHliníkový profil BrillantHliníkový profil BrillantTěsnící silikonový praporek a prahová lišta Brillant

Výhody sprchových dveří GDN2+UB

  • Mosazné chromované závěsy s 3fázovým zdvihovým mechanismem, který umožňuje aretaci v poloze zavřeno/otevřeno a mikroventilace.
  • Speciální povrchová úprava RothETC přispívá k efektu rychlého stékání vody a zabraňuje tak usazování vodního kamene a nečistot. Její životnost na skle je až 10 let.
  • Elegantní a moderní design bezrámového sprchového koutu, který se hodí do každé koupelny.

Dvoukřídlé sprchové dveře lze instalovat se sprchovou vaničkou, která není součástí dodávky, i přímo na podlahu. Využijte profesionální montáž od našich odborníků, její cenu se dozvíte v ceníku. V případě zájmu vám také navrhneme sprchový kout na míru dle dodaných plánků a fotografií.