Upravit stránku

LENA

Speciální rohová akrylátová vana

Pokud hledáte vanu na relaxaci, tato rohová vana LENA vás přímo nadchne. Rozměrem 180 × 180 cm je určená spíše do větších koupelen. Díky absenci sedátka využijete její vnitřní prostor skutečně naplno. K vaně nabízíme i boční akrylátový panel. Součástí je prodloužená 10letá záruka.

OBJEDNAT PANEL ZDE

LENA
Panely vany LENANohy EXCLUSIVE pro vany
 • Typy
  TypObjednací čísloObjemRozměrZpůsob dodáníCena bez DPH
  LENA9250000 550 l 1800 × 1800 S 19 083 Kč

  *h - výška sprchového koutu včetně kotvících elementů

  ZPŮSOB DODÁNÍ:
  S - zboží SKLADEM  - dodání v nejbližším možném termínu
  O - zboží na OBJEDNÁVKU - termín dodání by neměl přesáhnout  14 pracovních dnů
  Z - zboží na ZAKÁZKU - termín dodání by neměl přesáhnout 30 pracovních dnů

  POZOR: Nominální rozměry sprchových stěn jsou určeny pro INSTALACI NA VANIČKU a montují se vždy s odsazením od kraje vaničky. Při INSTALACI NA DLAŽBU tak hrozí, že rozměr sprchové zástěny bude menší, než změřená šířka dlažby. Je třeba se řídit tabulkami rozměrů uvedených v souboru "TECHNICKÁ SPECIFIKACE", který je u produktů k dispozici ke stažení.
 • Ke stažení

  Soubory ke stažení

Poznejte všechny výhody rohové vany

Pro dokonalou relaxaci si pořiďte ještě podhlavník.

Vana pro pohodlnou koupel, která je vyrobena z moderního akrylátu s vysokou kvalitou povrchové vrstvy. Ta působí díky své minimální poréznosti antibakteriálně a velmi snadno se udržuje. Nechte se hýčkat v rohové vaně LENA, ve které si budete připadat jako v privátních lázních. A když je potřeba vystřídat chvíle relaxace dětskými hrátkami, je na to LENA ideální. Je vyrobená z akrylátu, takže toho snese opravdu hodně - odolává škrábancům, výborně zvládá čištění chemickými prostředky, aniž by změnila svou krásnou bílou barvu.

Pro snadnější instalaci a vyrovnání vany doporučujeme objednat sadu noh EXCLUSIVE. Díky bočnímu akrylátovému panelu zase nemusíte vanu obezdívat a ušetříte si tak spoustu práce.