Upravit stránku

SAVONA /180×80

Obdélníková akrylátová vana

Dopřejte si komfort v prostorné vaně SAVONA o rozměrech 180 × 80 cm. Je vyrobená z odolného akrylátu, který je příjemný na omak a nestudí jako klasické smaltované vany. Na vanu vám dáváme prodlouženou 10letou záruku. Objednejte si k vaně ještě podhlavník a užívejte si malé domácí wellness.

SAVONA /180×80
Nohy EXCLUSIVE pro vany

Praktická akrylátová vana s luxusním prostorem

K vaně SAVONA si pořiďte praktickou vanovou zástěnu.

Velká akrylátová vana v moderním tvaru se bude dobře hodit do prostorné koupelny, kde se díky svému symetrickému tvaru stane vkusným dominantním prvkem. Vana je ale také praktická - velmi snadno se udržuje. Díky hladkému povrchu se na ní neusazují nečistoty. Rychle a bez námahy tak vanu vyčistíte. Usnadněte si montáž své nové vany. Doporučujeme použít sadu noh EXCLUSIVE pro vyrovnání vany.

Akrylát je ideální materiál pro výroby van. Je odolný jak proti mechanickému poškození, jako jsou škrábance, tak proti všem běžným čisticím prostředkům. Další výhodou je, že voda v akrylátové vaně vydrží déle teplá. Akrylát má totiž skvělé izolační vlastnosti. Díky tomu se budete skutečně cítit skoro jako ve wellness.