Upravit stránku

STONE

Obdélníková vana z litého mramoru

Luxusní mramorová vana o rozměrech 160 × 75 cm se vejde i do malé koupelny. Nabídne vám nevídaný komfort v podobě velmi příjemného materiálu a snadnou údržbu. Na vanu STONE dáváme prodlouženou záruku 10 let. Vanu dodáváme včetně chromovaného sifonu.

STONE
Vana STONEDetail výpusti a přepadu
 • Typy
  TypObjednací čísloObjemZpůsob dodáníHmotnostRozměrCena bez DPH
  STONE9900000 200 l Z 91 kg 1600 × 750 23 463 Kč

  *h - výška sprchového koutu včetně kotvících elementů

  ZPŮSOB DODÁNÍ:
  S - zboží SKLADEM  - dodání v nejbližším možném termínu
  O - zboží na OBJEDNÁVKU - termín dodání by neměl přesáhnout  14 pracovních dnů
  Z - zboží na ZAKÁZKU - termín dodání by neměl přesáhnout 30 pracovních dnů

  POZOR: Nominální rozměry sprchových stěn jsou určeny pro INSTALACI NA VANIČKU a montují se vždy s odsazením od kraje vaničky. Při INSTALACI NA DLAŽBU tak hrozí, že rozměr sprchové zástěny bude menší, než změřená šířka dlažby. Je třeba se řídit tabulkami rozměrů uvedených v souboru "TECHNICKÁ SPECIFIKACE", který je u produktů k dispozici ke stažení.
 • Ke stažení

  Soubory ke stažení

Luxusní koupel každý den

K mramorové vaně STONE si pořiďte také praktickou zástěnu.

Jen si to představte - každý den si dopřát lázeň jako v prvotřídním wellness! Proč ne, s mramorovou vanou STONE je to možné. Tato designová vana tradičního obdélníkového tvaru je vyrobená z litého mramoru. Je velmi pevná, odolná vůči mechanickému poškození (jen tak ji nepoškrábete) a na dotek velmi příjemná. Litý mramor je moderní materiál, který svými vlastnostmi předčí přírodní mramor. Perfektně izoluje, a tak vám lázeň vydrží krásně teplá mnohem delší dobu než v obyčejné vaně.

Litý mramor má kromě těchto skvělých vlastností ještě jednu ryze praktickou přednost - velmi snadno se čistí. Má velmi hladký povrch, na kterém ulpívá jen minimum nečistot. Vanu díky tomu velmi snadno, rychle a hlavně s minimální námahou vyčistíte. Bez obav můžete používat všechny druhy čisticích prostředků do koupelny, povrch je odolný.