Upravit stránku

STONE GRANDE

Obdélníková vana z litého mramoru se dvěma zaoblenými rohy

Tato vana s velkorysými rozměry 175 × 80 cm nemusí stát v rohu - má totiž dva zaoblené rohy, které v prostoru krásně vyniknou. Slibuje komfortní relaxační koupele, ze kterých nebudete chtít vylézt! Litý neboli umělý mramor dodává vaně STONE GRANDE perfektní vlastnosti, díky kterým vám na vanu dáváme 10letou záruku.

STONE GRANDE
Vana STONE GRANDEIntegrovaný sifonDetail výpusti a přepadu
 • Typy
  TypObjednací čísloZpůsob dodáníHmotnostRozměrObjemCena bez DPH
  STONE GRANDE9920000 Z 133 kg 1750 × 800 240 l 36 686 Kč

  *h - výška sprchového koutu včetně kotvících elementů

  ZPŮSOB DODÁNÍ:
  S - zboží SKLADEM  - dodání v nejbližším možném termínu
  O - zboží na OBJEDNÁVKU - termín dodání by neměl přesáhnout  14 pracovních dnů
  Z - zboží na ZAKÁZKU - termín dodání by neměl přesáhnout 30 pracovních dnů

  POZOR: Nominální rozměry sprchových stěn jsou určeny pro INSTALACI NA VANIČKU a montují se vždy s odsazením od kraje vaničky. Při INSTALACI NA DLAŽBU tak hrozí, že rozměr sprchové zástěny bude menší, než změřená šířka dlažby. Je třeba se řídit tabulkami rozměrů uvedených v souboru "TECHNICKÁ SPECIFIKACE", který je u produktů k dispozici ke stažení.
 • Ke stažení

  Soubory ke stažení

Když koupelně vévodí vana

Vanu STONE GRANDE dodáváme včetně integrovaného click-clack sifonu.

Dopřejte si královskou lázeň! Ve vaně STONE GRANDE na ni budete mít dostatek prostoru. A potěšíme i praktické duše - na hladkém povrchu vany ulpívá minimum nečistot, a tak je její čištění velmi snadné a rychlé. Litý mramor, ze kterého je vana STONE GRANDE vyrobená, vyniká svou stálobarevností. Vy se tak můžete stále těšit z jejího elegantního čistého vzhledu.

Litý neboli umělý mramor má hned několik předností, které z vany udělají královnu koupelny. Je velmi pevný a odolává i běžnému poškrábání. Díky dvojitému dnu vany a skvělým izolačním vlastnostem litého mramoru vám vydrží lázeň dlouho teplá a vy tak můžete užít skutečný relax.