Upravit stránku

STONE LONG

Obdélníková vana z litého mramoru s jedním zaobleným rohem

Tato obdélníková vana STONE LONG napodobuje design asymetrických van, které v koupelně vypadají výborně. Díky rozměrům 168 × 75 cm se vejde i do menší koupelny, a přitom vám poskytne nevídaný komfort. Vana je vyrobená z pevného litého mramoru a díky tomu od nás na vanu dostáváte záruku 10 let! Pomocí praktické vanové zástěny si vytvoříte i sprchový kout.

STONE LONG
Vana STONE LONGDetail výpusti a přepadu
 • Typy
  TypObjednací čísloZpůsob dodáníHmotnostRozměrObjemCena bez DPH
  STONE LONG9910000 Z 108 kg 1680 × 750 220 l 28 256 Kč

  *h - výška sprchového koutu včetně kotvících elementů

  ZPŮSOB DODÁNÍ:
  S - zboží SKLADEM  - dodání v nejbližším možném termínu
  O - zboží na OBJEDNÁVKU - termín dodání by neměl přesáhnout  14 pracovních dnů
  Z - zboží na ZAKÁZKU - termín dodání by neměl přesáhnout 30 pracovních dnů

  POZOR: Nominální rozměry sprchových stěn jsou určeny pro INSTALACI NA VANIČKU a montují se vždy s odsazením od kraje vaničky. Při INSTALACI NA DLAŽBU tak hrozí, že rozměr sprchové zástěny bude menší, než změřená šířka dlažby. Je třeba se řídit tabulkami rozměrů uvedených v souboru "TECHNICKÁ SPECIFIKACE", který je u produktů k dispozici ke stažení.
 • Ke stažení

  Soubory ke stažení

Vana pro praktika s duší designéra

Vanu STONE LONG dodáváme včetně chromovaného sifonu.

STONE LONG není jen tak ledajaká vana - díky zaoblenému rohu působí velmi zajímavě a luxusně. Navíc je vyrobená z litého mramoru, který svými vlastnostmi dokonce předčí pravý mramor. Litý neboli umělý mramor je směsí mikromletých vápenců, sklářských písků, pryskyřice a barviva. Díky tomu lze koupelnové vybavení probarvit téměř do jakéhokoliv odstínu a jednotlivé prvky v koupelně tak krásně sladit.

To ale rozhodně není jediná výhoda vany z litého mramoru. Je velmi odolná vůči mechanickému poškození, jako jsou třeba škrábance. Díky skvělým izolačním vlastnostem a dvojitému dnu vany si můžete užívat teplou koupel opravdu hodně dlouho - číst si ve vaně, poslouchat hudbu, relaxovat… a lázeň vám vydrží krásně teplá. Navíc se vana velmi snadno čistí.