Upravit stránku

STONE ROUND

Oválná vana z litého mramoru

Dopřejte si ve své koupelně jenom to nejlepší! Samostatně stojící oválná vana STONE ROUND vám to určitě nabízí. Nejenže vypadá fantasticky, ale také vám poskytuje naprostý komfort. Když k tomu přidáme ještě perfektní materiál a jednoduchou údržbu, máme na světě ideální vanu. Proto vám na ni dáváme záruku neuvěřitelných 10 let.

STONE ROUND
Vana STONE ROUNDNadčasový designDetail výpusti a přepaduPohodlí především
 • Typy
  TypObjednací čísloRozměrObjemZpůsob dodáníHmotnostCena bez DPH
  STONE ROUND9940000 1660 × 750 220 l Z 103 kg 34 124 Kč

  *h - výška sprchového koutu včetně kotvících elementů

  ZPŮSOB DODÁNÍ:
  S - zboží SKLADEM  - dodání v nejbližším možném termínu
  O - zboží na OBJEDNÁVKU - termín dodání by neměl přesáhnout  14 pracovních dnů
  Z - zboží na ZAKÁZKU - termín dodání by neměl přesáhnout 30 pracovních dnů

  POZOR: Nominální rozměry sprchových stěn jsou určeny pro INSTALACI NA VANIČKU a montují se vždy s odsazením od kraje vaničky. Při INSTALACI NA DLAŽBU tak hrozí, že rozměr sprchové zástěny bude menší, než změřená šířka dlažby. Je třeba se řídit tabulkami rozměrů uvedených v souboru "TECHNICKÁ SPECIFIKACE", který je u produktů k dispozici ke stažení.
 • Ke stažení

  Soubory ke stažení

Objevte krásu samostatně stojících van

Vanu STONE ROUND dodáváme včetně chromovaného sifonu.

Pokud chcete mít něco, co jen tak někdo nemá. Pokud chcete, aby vaše koupelna byla stylová a čišel z ní luxus, Pokud chcete, aby se obyčejné koupání proměnilo v relaxační lázeň, tak je pro vás samostatně stojící oválná vana STONE ROUND to pravé. Vyzkoušejte si ten požitek koupele v prostoru. Rozměry vany jsou 166 × 75 cm, takže se do ní klidně vejdete oba dva.

Oválnou vanu STONE ROUND vyrábíme z toho nejkvalitnějšího litého mramoru, který si svými skvělými vlastnostmi nezadá s přírodním mramorem. Pyšní se skutečnou odolností a pevností, je imunní vůči škrábancům a veškerému působení kosmetických a čisticích přípravků. Navíc skvěle izoluje, takže vám koupel vydrží krásně teplá, ať už se koupete, jak dlouho chcete.