Upravit stránku

AMORE

Obdélníková akrylátová vana pro dvě osoby

Unikátní vana pro dva, ve které zažijete, co je to relaxace. Už nemusíte chodit do wellness, odteď ho budete mít doma každý den. Akrylátová vana AMORE s rozměry 180 × 120 cm najde své místo ve velké koupelně. Abychom vám usnadnili montáž, nabízíme k ní i boční panel. Záruka 10 let je u nás již standardem.

OBJEDNAT PANEL ZDE.

 

AMORE
Nohy EXCLUSIVE pro vanyAMORE_fotoAAMORE_fotoBAMORE_fotoCAMORE_fotoDAMORE_fotoEAMORE PANEL ČELNÍ_AAMORE PANEL BOČNÍ_A
 • Typy
  TypObjednací čísloZpůsob dodáníRozměrObjemCena bez DPH
  AMORE9720000 S 1800 × 1200 300 l 15 872 Kč

  *h - výška sprchového koutu včetně kotvících elementů

  ZPŮSOB DODÁNÍ:
  S - zboží SKLADEM  - dodání v nejbližším možném termínu
  O - zboží na OBJEDNÁVKU - termín dodání by neměl přesáhnout  14 pracovních dnů
  Z - zboží na ZAKÁZKU - termín dodání by neměl přesáhnout 30 pracovních dnů

  POZOR: Nominální rozměry sprchových stěn jsou určeny pro INSTALACI NA VANIČKU a montují se vždy s odsazením od kraje vaničky. Při INSTALACI NA DLAŽBU tak hrozí, že rozměr sprchové zástěny bude menší, než změřená šířka dlažby. Je třeba se řídit tabulkami rozměrů uvedených v souboru "TECHNICKÁ SPECIFIKACE", který je u produktů k dispozici ke stažení.
 • Ke stažení

  Soubory ke stažení

 • Prohlédnout naživo

  Kde můžu produkt vidět naživo?

  Pardubický kraj

Relaxace pro dva

Pořiďte si k vaně AMORE také vanovou zástěnou. Díky tomu máte vanu a sprchu v jednom.

Znáte lepší způsob, jak si užít relaxaci ve dvou? Vana AMORE je anatomicky tvarovaná tak, aby se v ní oběma pohodlně leželo. Pro ještě větší pohodlí si do vany pořiďte měkké podhlavníky, které připevníte pomocí přísavek, nemusíte vanu vrtat. Je vyrobená z akrylátu, který se vyznačuje svou odolností vůči mechanickému i chemickému poškození, tvarovou stálostí a stálobarevností. Akrylát má navíc minimálně porézní povrch, na kterém neulpívají nečistoty. Je tedy antibakteriální.

Chceme vám usnadnit instalaci vany, a tak k ní můžeme nabídnout i sadu noh EXCLUSIVE, kterou doporučujeme k této vaně objednat rovnou dvakrát. Slouží jako podpůrný element a zajišťují jednoduchý způsob vyrovnání vany do roviny před jejím podezděním a obložením. Součástí sady noh EXCLUSIVE je sada úchytů pro přichycení vany ke stěně. Abyste se vyhnuli i obezdívání, můžete si objednat elegantní boční panel z akrylátu.