Upravit stránku

HAWAII

Čtvrtkruhová akrylátová sprchová vanička

Tato středně hluboká akrylátová vanička si vás okamžitě získá - nejen pro svou cenu, ale také pro perfektní užitné vlastnosti. Navíc umožňuje několik způsobů montáže, takže si můžete vybrat takový, který vyhovuje vaší koupelně. Na tuto elegantní sprchovou vaničku HAWAII poskytujeme záruku dlouhých 10 let.

HAWAII
Vanička HAWAII
 • Typy
  TypObjednací čísloZpůsob dodáníRádiusVýška (h)RozměrCena bez DPH
  HAWAII /8008000007 S R550 150 mm 800 × 800 2 855 Kč
  HAWAII /9008000026 S R550 160 mm 900 × 900 3 203 Kč

  *h - výška sprchového koutu včetně kotvících elementů

  ZPŮSOB DODÁNÍ:
  S - zboží SKLADEM  - dodání v nejbližším možném termínu
  O - zboží na OBJEDNÁVKU - termín dodání by neměl přesáhnout  14 pracovních dnů
  Z - zboží na ZAKÁZKU - termín dodání by neměl přesáhnout 30 pracovních dnů

  POZOR: Nominální rozměry sprchových stěn jsou určeny pro INSTALACI NA VANIČKU a montují se vždy s odsazením od kraje vaničky. Při INSTALACI NA DLAŽBU tak hrozí, že rozměr sprchové zástěny bude menší, než změřená šířka dlažby. Je třeba se řídit tabulkami rozměrů uvedených v souboru "TECHNICKÁ SPECIFIKACE", který je u produktů k dispozici ke stažení.
 • Ke stažení

  Soubory ke stažení

 • Prohlédnout naživo

  Kde můžu produkt vidět naživo?

  Pardubický kraj

Výhody sprchové vaničky HAWAII

 • Vanička je velmi stabilní, protože je vyztužená sklolaminátovou vrstvou. Kombinace akrylátu a sklolaminátu ji tak činí téměř nezničitelnou. Povrch vaničky se navíc vyznačuje tím, že se velmi snadno udržuje a na dotek je příjemně teplý.
 • Tuto sprchovou vaničku instalujte na podezdění. Doporučujeme využít také speciální nožičky, pomocí kterých snadno vyrovnáte vaničku do roviny. Sadu nožiček (5 ks) si objednejte u nás v e-shopu. Otvor pro sifon je 50/60 mm.

Středně hluboká sprchová vanička HAWAII má čtvrtkruhový tvar, proto vyžaduje instalaci do rohu. Můžete ji kombinovat se všemi čtvrtkruhovými kouty Roth - mají totiž stejný radius 550 mm.