Upravit stránku

PORTLAND NEO

Čtvrtkruhový sprchový kout s dvoudílnými posuvnými dveřmi

Tento čtvrtkruhový sprchový kout je oblíbený především pro svou nízkou cenu, která se ale neodráží v jeho kvalitě. Konstrukci koutu tvoří prvotřídní hliníkové profily Brillant, výplně pak 4 mm bezpečností sklo. Dvouletá záruka a poskytnutí servisu je samozřejmostí.

PORTLAND NEO
PORTLAND NEOSpodní odklápěcí pojezdy pro snadnou údržbuPraktické madlo z chromovaného plechuVýplň bezpečnostních skel Matt Glass

Výhody sprchového koutu PORTLAND NEO

  • Profily v barvě Brillant skvěle ladí s madly dvoudílných sprchových dveří.
  • Dveře se pohybují po kvalitních ložiskových pojezdech. Spodní pojezdy jsou odklápěcí pro snadnější údržbu.
  • 4mm bezpečnostní sklo v provedení Matt Glass je velmi elegantní a decentní.

Sprchové kouty z řady PROJECT jsou oblíbené nejen v běžných koupelnách, ale také ve sportovních centrech, zdravotnických či ubytovacích zařízeních. Za příznivou cenu totiž majiteli poskytnou vše, co potřebuje - dlouhou životnost a bezproblémovou funkčnost. Pokud s montáží sprchového koutu nemáte zkušenosti, doporučujeme objednat si profesionální instalaci, kterou provedou naši odborníci.

Vzhledem k výšce sprchového koutu PORTLAND NEO, která je 1650 mm, doporučujeme jeho instalaci v kombinaci s některou naší hlubokou sprchovou vaničkou. Vanička však není součástí objednávky.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti