Upravit stránku

VIKI LUX

Čtvrtkruhová hluboká sprchová vanička vyztužená technologií GREENSIR 

Sprchová vanička z řady PROJECT, která je jasnou volbou pro zákazníky hledající výhodný poměr ceny a kvality. Hloubka vaničky umožňuje využití sprchového koutu nejen k drobnému ručnímu praní, ale zvláště ke koupeli nohou. Pohodlí zajistí integrovaná sedací plocha.

VIKI LUX
VIKI LUXVIKI LUX_frontVIKI LUX - zadní pohledSifon VIKI LUX - CLICK CLACK
 • Typy
  TypObjednací čísloRádiusDélkaVýška (h)RozměrZpůsob dodáníŠířkaCena bez DPH
  VIKI LUX /8008000047 R550 80 cm 480 mm 800 × 800 S 80 cm 4 937 Kč
  VIKI LUX /9008000046 R550 90 cm 480 mm 900 × 900 S 90 cm 5 198 Kč

  *h - výška sprchového koutu včetně kotvících elementů

  ZPŮSOB DODÁNÍ:
  S - zboží SKLADEM  - dodání v nejbližším možném termínu
  O - zboží na OBJEDNÁVKU - termín dodání by neměl přesáhnout  14 pracovních dnů
  Z - zboží na ZAKÁZKU - termín dodání by neměl přesáhnout 30 pracovních dnů

  POZOR: Nominální rozměry sprchových stěn jsou určeny pro INSTALACI NA VANIČKU a montují se vždy s odsazením od kraje vaničky. Při INSTALACI NA DLAŽBU tak hrozí, že rozměr sprchové zástěny bude menší, než změřená šířka dlažby. Je třeba se řídit tabulkami rozměrů uvedených v souboru "TECHNICKÁ SPECIFIKACE", který je u produktů k dispozici ke stažení.
 • Ke stažení

Výhody sprchové vaničky VIKI LUX

 • Sprchovou vaničku VIKI LUX kombinujte s čtvrtkruhovými kouty Roth.

  Sprchová vanička je vyrobená z akrylátu pomocí technologie GREENSIR. Jedná se o vnější laminaci provedenou speciálním zpevňujícím nástřikem, který je zdravotně nezávadný. Díky tomu má vanička velmi dlouhou životnost a hodně toho vydrží - například i čištění agresivnějšími čisticími prostředky.

 • praktické využití, které oceníte především, pokud doma nemáte klasickou vanu. V hluboké sprchové vaničce dobře vykoupete třeba malé děti nebo domácí mazlíčky.
 • Vanička VIKI LUX je z oblíbené řady PROJECT (dříve SANIPRO), která vyniká svým skvělým poměrem kvality a ceny. Už nemusíte dělat kompromisy.

Hlubokou sprchovou vaničku VIKI LUX snadno instalujte pomocí vaničkových nožiček, které jsou součástí balení. Také si nezapomeňte vybrat a objednat sifon. Pokud jste sprchovou vaničku nikdy neinstalovali, zavolejte si na pomoc naše odborníky.